O Nas

Motonegocjator.pl to witryna, która transformuje sposób w jaki Polska kupuje i sprzedaje nowe auta nieprzerwanie od 2017 roku. Jesteśmy najdłużej działającym wielomarkowym wirtualnym salonem sprzedaży aut w Polsce.
.
Przez pierwsze lata działalności położono nacisk na zbudowanie sieci współpracujących dealerów i w tym momencie klienci mają możliwość zakupu pojazdów oferowanych przez 152 autoryzowanych dealerów rozlokowanych na terenie całej Polski.
Nasi klienci
Nasi klienci mają możliwość zakupu pojazdów, dostępnych od ręki. W ofercie posiadamy auta nowe oraz używane z gwarancją dealerską. Pojazdy oferowane przez serwis Motonegocjator.pl można zakupić w dowolnej formie finansowania (gotówka, leasing, kredyt lub wynajem długoterminowy).
Nasz wyróżnik
Profesjonalne wsparcie w podjęciu właściwej decyzji przez klientów, aby ograniczyć ilość wizyt w salonach sprzedaży i skrócić czas oczekiwania na nowe auto. U nas znajdziesz pełną ofertę aut nowych oraz używanych z gwarancją od autoryzowanych salonów sprzedaży.
Główne korzyści serwisu Motonegocjator.pl według naszych Klientów:
Brak opłat
Nie pobieramy żadnych opłat
z tytułu wyboru
i zakupu pojazdu.
Bezpieczeństwo transakcji
Wszelkie operacje finansowe
odbywają się bezpośrednio
z autoryzowanym salonem
sprzedaży.
Aktualność ofert
Wszystkie prezentowane oferty
na naszej stronie są aktualne.
Dziękujemy za powierzone nam zaufanie i pozytywne opinie.
Przez 3 lata z rzędu otrzymaliśmy wyróżnienie przez serwis oferteo.pl dla firm z najlepszymi ocenami od swoich klientów.
Najlepsi 2018 Oferteo
Najlepsi 2019 Oferteo
Najlepsi 2020 Oferteo
Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę Dealera oferującego wybrany pojazd.